ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ/ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019-2020

Ενημέρωση εγγραφών και δηλώσεων μαθημάτων/διπλωματικής εργασίας για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2019-2020

στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ)

«Ιστορία και Φιλοσοφία της Επιστήμης και της Τεχνολογίας»

Οι εγγραφές και οι δηλώσεις μαθημάτων στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Ιστορία και Φιλοσοφία της Επιστήμης και της Τεχνολογίας» θα πραγματοποιηθούν στη Γραμματεία του Τμήματος ΙΦΕ, από τη Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2020 έως και την Τετάρτη 19 Φεβρουαρίου 2020 τις ώρες και ημέρες που δέχεται η Γραμματεία (Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή 11.00-14.00). Επισυνάπτεται το έντυπο δήλωσης και το έντυπο δήλωσης διπλωματικής εργασίας.

Είναι απαραίτητη η προσκόμιση του πρωτότυπου αποδεικτικού κατάθεσης του τέλους φοίτησης (150,00 ευρώ) για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 στον λογαριασμό που τηρεί στην Alpha Bank o Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας (ΕΛΚΕ) του Πανεπιστημίου Αθηνών. Η απόδειξη κατάθεσης πρέπει να αναφέρει το ονοματεπώνυμο του/της φοιτητή/τριας και να αναφέρει «ΠΜΣ ΙΦΕΤ τέλη φοίτησης εαρινού εξαμήνου 2019-2020». Τα στοιχεία του λογαριασμού είναι:

Όνομα: Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΛΚΕ)

Τράπεζα: ALPHA BANK AE

IBAN:  GR03 0140 8020 8020 0200 1000 227

SWIFT/BIC: CRBAGRAA

Εκπρόθεσμες δηλώσεις θα γίνουν δεκτές μόνο μετά από έγκριση της Γενικής Συνέλευσης του Τμήματος. Σε περίπτωση αδυναμίας  προσέλευσης, επικοινωνείτε στο email elsavva[at]phs.uoa[dot]gr  ή στο τηλέφωνο 210 727 5590.

O Διευθυντής του ΠΜΣ

Ευστάθιος Ψύλλος